Wsparcie IT

Pomagamy w rozwiązywaniu problemów związanych z wykorzystywaniem, wydajnością, bezpieczeństwem, funkcjonalnością systemów IT.

Konsultacje

Oferujemy konsultacje dotyczące funkcjonowania IT w przedsiębiorstwie, zarówno od strony komunikacji z biznesowymi odbiorcami rozwiązań IT jak i funkcjonowania samego działu IT wewnątrz. Posiadamy duże doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania i możemy podzielić się z Państwem wiedzą dotyczącą: zbierania wymagań, zarządzaniem zmianą, releasowaniem aplikacji oraz optymalnym ustawieniem samego procesu wytwarzania oprogramowania, tak aby produkt końcowy bo najwyższej możliwej jakości.

Audyt

Zajmujemy się audytami informatycznymi, zarówno jakościowymi jak i wydajnościowymi. Możemy sprawdzić Twoje rozwiązanie i przygotować odpowiednie zalecenia aby zapewniało ono wysoką wydajność ale także stabilność i dostępność. Jeżeli nie masz własnego działu IT lub jest on aktualnie zaangażowany w inną inicjatywę pomożemy Ci odebrać oprogramowanie przygotowane przez inną firmę.

Monitorowanie

Podejmujemy się utrzymania systemów informatycznych zgodnie z umówionym poziomem SLA (Service Level Agreement), w którym określany jest poziom dostępności aplikacji (sumaryczny czas niedostępności aplikacji w trakcie zadanego okresu czasu) czas reakcji i naprawy błędów o różnym poziomie istotności (bloker, krytyczny, ważny).

Kontakt

Qpeople Sp. z o.o.
ul. Wołoska 5
02-675 Warszawa
fax: (22) 213 88 02
e: info(@)qpeople.pl